UEFA Champions League

یوونتوس ۳-۰ اتلتیکومادرید؛ با کریستیانو رونالدو، غیرممکنی وجود ندارد!

22 اسفند 97
یوونتوس ۳-۰ اتلتیکومادرید؛ با کریستیانو رونالدو، غیرممکنی وجود ندارد!
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

درخشش رونالدو، آلگری را فعلا ابقا کرد!

 “ورزش جا”_ دو تیم یوونتوس و اتلتیکومادرید از دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آلیانز استادیوم به مصاف هم رفتند. اتلتیکومادرید در دیدار رفت در وندامتروپولیتانو با نتیجه ۲-۰ یووه را شکست داده بود. یوونتوس بازی را تهاجمی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی روی یک ضربه کرنر و فعل و انفعالات پس از آن به گل هم رسید، اما کویپرس بدلیل خطای رونالدو بروی یان اوبلاک گل را خطا اعلام کرد. در ادامه بازی آرام تر شد اما توپ و میدان در دست شاگردان آلگری بود تا اینکه در دقیقه ۲۷ یوونتوس بوسیله کریستیانو رونالدو موفق شد دروازه اتلتیکو مادرید را باز کند و نیمه اول را با نتیجه ۱-۰ به پایان ببرد. در آغازین دقایق نیمه دوم یوونتوس بار دیگر توسط کریستیانو رونالدو به گل رسید تا عملا شکست بازی رفت در مادرید را جبران کند. در واپسین دقایق بازی کوریا بروی برناردسکی خطا کرد و یوونتوس با پنالتیِ کریستیانو رونالدو دروازه اتلتیکو را برای بار سوم باز کرد تا شاهد کامبک دیگری در دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باشیم و بیانکونری را در دور بعد رقابت ها ببینیم.


مشخصات بازی

لیگ قهرمانان اروپا
سه شنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲ مارس ۲۰۱۹
ساعت: ۲۳:۳۰
ورزشگاه: آلیانز استادیوم
گلزنان: کریستیانو رونالدو ‘۲۷ ‘۴۸ ‘۸۶ (پنالتی)


ترکیب و امتیاز بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد


شرح گلهای دیدار یوونتوس-اتلتیکومادرید

گل اول یوونتوس به اتلتیکومادرید (کریستیانو رونالدو | دقیقه ۲۷)

ضربه سر اشتباه موراتا به امره چان رسید و او توپ را به برناردسکی داد و برناردسکی هم توپ را بروی دروازه ارسال کرد و کریستیانو رونالدو با ضربه سری تماشایی دروازه اتلتیکو را باز کرد.

گل دوم یوونتوس به اتلتیکومادرید (کریستیانو رونالدو | دقیقه ۴۸)

ارسال ژائو کانسلو از سمت راست بروی دروازه اتلتیکومادرید با صرب سر فوق العاده رونالدو همراه شد و کویپرس با کمک تکنولوژی خط دروازه گل را برای یوونتوس اعلام کرد.

گل سوم یوونتوس به اتلتیکومادرید (کریستیانو رونالدو | دقیقه ۸۶)

رونالدو پنالتی ای که در پی خطای آنخل کوریا به روی برناردسکی بدست آمده بود را خلاف جهت یان اوبلاک وارد دروازه اتلتیکو کرد تا کامبک بیانکونری تکمیل شود.


خلاصه بازی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر